Germencikli çocukların ara tatilde tiyatro sevinci

» Ege Gündemi » Germencikli çocukların ara tatilde tiyatro sevinci

Germencik Belediyesi, ara tatildeki çocuklar için “Köpük ile Minik” adlı çocuk tiyatro oyununu ücretsiz sahneledi. Aileleriyle birlikte tiyatro oyununu izleyen çocuklar, doyasıya eğlendi.

2022-2023 eğitim-öğretim yılının ilk ara tatiline girilmesiyle de Germencik Belediyesi, çocuklara ücretsiz çocuk tiyatrosu etkinliği düzenledi. Germencik Belediyesi Konferans Salonunda sahnelenen “Köpük ile Minik” adlı çocuk tiyatrosu 14.00 ve 16.00 saatleri olarak 2 seansta izleyicilerle buluştu. Tiyatro gösterisini aileleriyle birlikte izleyen çocuklar, doyasıya eğlendi.

Çocuklara yönelik sıklıkla tiyatro ve çocuk oyunları gibi etkinlikler düzenleyen Germencik Belediyesi’ne teşekkür eden aileler, “Çocuklarımıza yönelik bu tip etkinlikler düzenleyen Germencik Belediye Başkanımız Sayın Fuat Öndeş’e teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız hem eğleniyor hem de tiyatro sevgisi kazanıyor” ifadelerini kullandılar.

“ÇOCUKLAR MUTLUYSA BİZLER DE MUTLUYUZ”

Çocuklara yönelik düzenlenen tiyatro oyununa gösterilen ilgiden memnun kaldığını ifade eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Tiyatro oyunlarımıza büyük ilgi gösteren halkımıza ve kıymetli çocuklarımıza eğlence dolu güzel bir gün yaşatabildiysek ne mutlu bizlere. Çocuklarımız mutluysa bizler de mutluyuz. Ayrıca kıymetli tiyatro sanatçılarımıza üstün performansları için de teşekkür ediyoruz. Germencik Belediyesi gerek çocuklarımıza gerek genç ve yetişkinlere yönelik kültür ve sanat etkinliklerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.